KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143356
nr 1614 3356
Sam Persson
(f. 1907), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Daterad -38. Olja på duk, 53x69 cm, yttermått inklusive ram: 64x80 cm
Sam Persson, svensk bildkonstnär född 1907.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:11:30
16/4 02:44:33